Raty
 Filary

GAMART SA powstał w 1996 roku. Jesteśmy producentem innowacyjnych rozwiązań z branży tworzyw sztucznych z globalnymi aspiracjami oraz lokalnym dystrybutorem w tym obszarze na terenie Polski.

Swoją obecną działalność opieramy na 4 głównych filarach:

  • Badania i Rozwój. Opracowywanie know-how oraz projektowanie unikalnych produktów na skalę światową
  • Produkcja. Specjalizacja w produkcji kształtek i łuków PE (w tym duże rozmiary do 1200mm, wszystkie SDRy) oraz w produkcji systemów do gromadzenia wody deszczowej
  • Maszyny. Produkcja i modernizacja maszyn PTS (kompletne linie do wytłaczania, wielkogabarytowy druk 3D, linie do produkcji filamentu do drukarek 3D)
  • Dystrybucja. Sprzedaż hurtowa i detaliczna (15 sklepów na terenie Polski, gdzie oferujemy produkty własne i naszych partnerów)
Innowacyjność

Naszą najnowszą innowacją jest rewolucyjne i opatentowane podejście do gromadzenia wody deszczowej, które oferujemy również pod brandem HelloRAIN. Jesteśmy dumni z naszych niekonwencjonalnych produktów, za które otrzymujemy liczne nagrody i wyróżnienia.

Doświadczenie

Jednocześnie, dbamy o zrównoważony rozwój oraz środowisko, do których podchodzimy z pasją tak samo ogromną jak do tworzyw sztucznych.
Nieustannie rozbudowujemy lokalną i międzynarodową siatkę naszych klientów oraz partnerów, do których grona gorąco Państwa zapraszamy.

 

 

 

+26 lat na rynku

Spółka akcyjna z polskim kapitałem, która działa nieprzerwanie na rynku od 1996. Siedziba główna firmy znajduje się w Jaśle (woj. podkarpackie).

 
+20 specjalistów

Ambitny zespół kompetentnych ekspertów, który nieustannie rozbudowujemy. Fachowa wiedza oraz wieloletnie doświadczenie.

+6500 klientów na całym świecie

Systematyczny rozwój w Polsce oraz na rynku międzynarodowym. Strategiczna współpraca z klientami oraz partnerami z całego świata.

 
+65% zysku inwestowane w B+R

Naszym celem jest pozycja europejskiego lidera w produkcji innowacyjnych rozwiązań dla branży tworzyw sztucznych.

 
+15 sklepów na terenie Polski

Wysoka jakość oferowanych produktów oraz szeroka oferta handlowa w sprzedaży hurtowej i detalicznej.

2020 Diament Forbes

Liczne wyróżnienia i nagrody za osiągnięcia naszej firmy (m.in. Diament Forbes'a, Gazele Biznesu, Innowator Podkarpacia).

 
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl